



Teddy bear
250g
Regular price
7,10 €
Regular price
Sale price
7,10 €
Unit price
per
Cute shape, clean taste, no mess.
Why honey in a teddy bear?
Because we're the best! Just kidding, our Bear is a clear winner and costs less than lunch in the city. The smartest purchase of the day, guaranteed.
  | Teddy bear | Glass |
Made for children |
---|---|---|
Fast dosing |
||
Messing |